Święto Województwa Lubuskiego

Święto Województwa Lubuskiego – Lubniewice nie zawiodły!

Przyszedł czas na podsumowanie i podziękowanie wszystkim tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego wydarzenia.
Święto Województwa odbyło się właśnie w Lubniewicach dzięki Pani Marszałek Elżbiecie Annie Polak, która wybrała nas do wspólnego świętowania.
Automobilklub Gorzowski – wystawę samochodów zabytkowych i klasycznych mogliśmy oglądać na dziedzińcu Zamku Książąt Lubomirskich w Lubniewicach dzięki współpracy z Prezesem Fundacja Książąt Lubomirskich Janem Lubomirskim – Lanckorońskim. Serdeczne podziękowania za współpracę.

Dziękujemy niezawodnym strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubniewicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Gliśnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Jarnatowie za zabezpieczenie i obstawę parkingów. Ratownictwo Medyczne Gorzów Robert Sołtys dziękujemy za obstawę medyczną i niesamowite ujęcia z drona.
Scena i obsługa sceniczna na najwyższym poziomie – Gigasound Technika Estradowa.
Dziękujemy pracownikom Urzędu Miejskiego i Zakładu Gospodarki Komunalnej za ogrom pracy przy organizacji.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów:

Przystań Lubniewice. Ośrodek Wypoczynkowy.

Osada Lubniewice

Grupa Gezet

LS Plus i firma Sammler – obrzeża ogrodowe Recbord

Rozpoczęliśmy imprezę teatralnym akcentem Małe Formy Teatralne Widowisko w spektaklu „O lisie i tygrysie”, a następnie na scenie gościliśmy niesamowitych artystów
z Sulęcińskiego Ośrodka Kultury pod opieką Waldka Handzlewicza, zatańczyliśmy zumbę z Natalią Przybysz, oglądaliśmy niezwykły występ MiniDance, a przed koncertem zespołu DeMono, rozgrzał scenę do czerwoności Łukasz Łyczkowski 5 RANO, do końca bawiliśmy się z TWÓJ DJ – Dj na każdą imprezę.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, ale przede wszystkim dziękujemy Wam za wspaniałą zabawę i słowa uznania, które otrzymywaliśmy.

Fot. Artur Pawlik, Robert Sołtys, fb Mini Dance, fb Sulęciński Ośrodek Kultury i archiwum UM